Program akcí na březen 2017

Pestrý program akcí na březen najdete zde

Slovenský víkend na Kulaťáku

Přátelé Kunčic a Kulaťáku, tentokrát vás zveme 18. - 19. 2.  na Kulaťák na Slovenský víkend s Elánem. Podávat se bude Tatratee, Borovička, Žinčica, Kapustnica a speciality ze salaše Ružomberok - gazdovská slanina, spišská klobása a další.........V neděli pokračujem, zásoby doplněny.

Tyrolský víkend na Kulaťáku

Přátelé Kunčic a Kulaťáku, tentokrát vás zveme na Kulaťák na TYROLSKÝ VÍKEND. Alpskou atmosféru můžete nasát při konzumaci kotlíkové Gulaschsuppe , Hirsche, Radler, Zirben, Failing, Pretzel und mehr....

SNOW TOUR Kunčice 2017

Nedělě 29. 1. 2017. Tesování lyží Fischer, helmy a brýle Smith, kamery Lamax Xio, soutěže a mnohem více.

Italský víkend na Kulaťáku

Zdravíme přátele Kunčic a Kulaťáku !
Zveme Vás všechny na italský víkend 21. - 22. 1. 2017.
Připravili jsme pro Vás speciality jako Bombardino, Calimero, Aperol spritz, Mandarinka punch, Prosecco a další...
Těší se na Vás obsluha kulatého baru ... ;-)
Ps. Ve víkendové nabídce nebude samozřejmě chybět ani "Veselá " meruňka ;-)

Víkendová testovačka, 4. - 5. 2. 2017

Přijďte si zdarma vyzkoušet špičkové české lyže.

Akustický koncert Kartáče Boba Kartáče

Kapelu Kartáče Boba Kartáče založili v roce 1997 Bob Kartáč a Budy Sam jako universitni projekt s jediným cilem.
B.K. hrál později v kapelách WTF? a Chad's Rad. B.S. je kytaristou v kapele Lucky Nero.
Kartáče Boba Kartáče odehrají akustický koncert napříč alternativní kytarovou scénou. S podporou přátel a dětského pěveckého sboru nelze vyloučit žádná hudebni překvapení. Zásadní otázkou zůstává, zda v atmosféře zasněžených hor pod dohledem medvedů dojde i na španělské punkové rytmy Bratří Nedvědů.

Kunčická paráda

Nedělní ráno v Kunčicích, vše v provozu, moře sněhu, paráááda!!!!

VOLNÁ MÍSTA - Lyžařský a snowboardový instruktor

Pojďte s námi strávit zimu v krásném prostředí Jeseníků v pohodové partě stejně nadšených lidí. Sháníme instruktory převážně lyžování, ale i snowboardingu. Preferujeme instruktory na celou zimu nebo alespoň delší časový úsek, nicméně je možné se domluvit na individuálních možnostech. Ubytování kousek od sjezdovky zdarma včetně wi-fi. Možnost stravování.

Možnost doškolení a absolvování instruktorského kurzu za velmi výhodných a dotovaných podmínek před Vánocemi nebo v lednu. Více info mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

Spolehlivost, kladný vztah k dětem, kreativitu při výuce a touhu učit se novým věcem, samostatnost při výuce, schopnost nadchnout okolí

Nabízíme:

Hodinovou mzdu 150 - 200 Kč, skvělou partu instruktorů, velkou pracovní vytíženost, volbu pracovních dní dle Vašich možností a touhy, skipas, absolvování instruktorského kurzu lyžování za zvýhodněných podmínek, ubytování kousek od areálu, stravování, wellness

 

více informací:

Michal Hojgr, tel. 777 719 900, skikuncice@seznam.cz

Zázemí pro karavany

Pro zimní sezonu jsme u Vleku Hájovna nainstalovali přípojky elektrické energie pro karavanisty. Sociální zázemí včetně sprch je k dispozici v Centru služeb jen pár kroků od míst vyhrazených pro karavany.

KUNČICKÉ RADOVÁNÍ 2017

Vážení přátelé, kamarádi a milovníci Kunčic...

V sobotu 5.8.2017 Vás zveme na 2.ročník kunčického radování. Připravili jsme pro Vás a vaše ratolesti den plný her a zábavy, dobrého jídla, pití a večer tance s hudbou. Máš - li čas a chuť přijeď se za námi podívat.

Program:
                   -sjezdy na koloběžkách z Paprsku                                          nebo Kladského sedla  
                   - volejbal pro všechny

                   -závod v lukostřelbě
                   -soutěže pro děti
                   -večerní táborák

Kdy a kde: 10.00 hospoda u Rumařů.

Nocleh: hledej na www.skikuncice.cz nebo vlastní stan sebou

Srdečně zvou Ski Kunčice

20 nových koloběžek

V pondělí do Kunčic dorazilo 20 zbrusu nových koloběžek Kostka-kolobka. Co s nimi u nás můžete zažít se dozvíte na http://skikuncice.cz/kolobezky. Stejně tak nezapomeňte, že v Kunčicích máte k dispozici půjčovnu horských kol.http://skikuncice.cz/cyklovylety

Karneval na lyžích, aneb biatlon v Kunčicích

Oblečte masky, vezměte děti a prijeďte se pobavit. V sobotu 19. 3. 2016 se v Kunčicích uskuteční tradiční Karneval na lyžích. Po loňském úspěchu bude karneval opět pojat jako biatlonový závod. Pro děti v maskách bude na okruhu připravena závodní trať, střelba na terč a další soutěže o spoustu výher. Dospěláci si mohou také zablbnout, nebo si pošmakovat na grilovaném selátku. Pro masky celodenní jízdenky za cenu tříhodinovky.

Zima se vrátila

Snímek z pátečního rána. V provozu lanovka Triangl, vlek Hájovna, lyžařská škola, školka, půjčovna a všechny ostatní služby. Sjezdovky upraveny a otevřeny v délce 2 km. Vlevo od lanovky, u Hájovny a spojovačka. V sobotu grilováné sele přímo na sjezdovce. Na Kulaťáku Aperol Spritz párty.Večerní lyžování denně v případě příznivých teplot pro přípravu sjezdovky.

Večerní lyžování dle aktuálních podmínek.

Večerní lyžování bude v provozu dle aktuálních podmínek na svahu. Sněhu na sjezdovce je dostatek, ale pokud je sníh mokrý, nelze v krátké době připravit kvalitní sjezdovku. Informace zde na stránkách nebo na telefonu.

Pozvání na jarní prázdniny

Letošní zima má opět velmi prapodivný průběh a i když to tak za okny nevypadá v Kunčicích se stále lyžuje. A dokonce na pěti sjezdovkách!!! Snímek zachycuje aktuální stav areálu. V provozu je stále čtyřsedačka Triangl, vlek Hájovna i H 130, dětské hřiště, lyžařská škola a všechny ostatní služby. I přesto, že počasí moc nepřeje, věnujeme denně přípravě sjezdovek maximální úsilí a daří se nám udržet je ve velmi dobrém stavu. Předpovědi na prázdninový týden dokonce slibují sněžení i mrazy umožňující zasněžování. Tak neváhejte a pokud máte čas a chuť přijeďte si zablbnout. 

......a už se nám to začíná bělat

Zima se vrací

Snímek z protějšího kopce představuje celý Skiareál Kunčice v úterý 9. 2. 2016, po dvou týdnech oblevy. Díky dostatečnému množství technického sněhu vyrobeného na přelomu roku a začátkem ledna je stále v provozu 5 hlavních sjezdovek, všechny vleky, čtyřsedačka i dětský park. Díky dnešnímu návratu zimy se již dnes v noci pustíme všemi třemi rolbami do stále ještě dostatečných zásob technického sněhu a postupně opět opravíme slabší místa sjezdovek abychom vám nabídli tu nejlepší možnou lyžovačku. V nejbližších dnech nám dle předpovědi pomůže i příroda větší nadílkou přírodního sněhu a snad i teplotami umožňující zasněžování. V Kunčicích se každopádně jede dál !!!

Pozvánka na víkend

Mrazivé počasí uplynulých nocí nám umožnilo využít zásoby technického sněhu na sjezdovkách a spolu s páteční nadílkou 10 cm čerstvého sněhu vytvořilo podmínky pro perfektní přípravu sjezdovek. V sobotu si navíc můžete na terase hospody U Rumařu pošmakovat na grilovaném selátku. Na Kulaťáku Aperol Spritz párty s muzikou kapely Elán. V provozu lanovka a všechny vleky, otevřeno 5 hlavních sjezdovek a všechny doprovodné služby.

Stále v provozu celý areál

I přes více jak týden trvající zarputilou nepřízeň počasí je stále v provozu celý areál, jedou všechny vleky i lanovka a otevřeny jsou všechny hlavní sjezdovky. V minulých dnech nás dvakrát zklamal ČEZ přerušením dodávek energie, ale toto jsme již vyřešili náhradním mobilním zdrojem, takže už by se nemělo stát, že by byl areál mimo provoz jako v neděli. Komu jsme tímto způsobili nepříjemnosti se omlouváme i přesto, že to nebylo naším zaviněním. Stejně tak aktualizace stavu areálu a oznámení o přerušení provozu nebylo možné bez energie a připojení k internetu. Děkujeme za pochopení.