Upravit stránku

Volné ubytování na Silvestra

Apartmán U MORISSE nabízí silvestrovský pobyt 29. 12. 2017 - 1.1. 2018. Více info na tel. 602 206 987.  www.umorisse.cz

Předsilvestrovská zábava U Rumařů

V pátek 29.12. 2017 zahraje v hospodě U Rumařů k tanci i zpěvu kapela FLEKSIBLE

Přijmeme číšníka / servírku

POZOR !!!! Stále ještě hledáme posily na zimní sezónu!

-číšníka / servírku do hospody u Rumařů 
 

Nabízíme: stravu, ubytování, nebo možnost dojíždění ze Šumperka, skipass
Pište na skikuncice@seznam.cz nebo volejte na tel.: 773 601 635

Zázemí pro karavany

Pro zimní sezonu jsme u Vleku Hájovna nainstalovali přípojky elektrické energie pro karavanisty. Sociální zázemí včetně sprch je k dispozici v Centru služeb jen pár kroků od míst vyhrazených pro karavany.

20 nových koloběžek

V pondělí do Kunčic dorazilo 20 zbrusu nových koloběžek Kostka-kolobka. Co s nimi u nás můžete zažít se dozvíte na http://skikuncice.cz/kolobezky. Stejně tak nezapomeňte, že v Kunčicích máte k dispozici půjčovnu horských kol.http://skikuncice.cz/cyklovylety

Seznamte se s historií skiareálu Kunčice

Králický Sněžník je nejvyšším pohořím v České republice a díky tomu vám poskytují špičkové podmínky pro lyžování. Děti tu umějí pomalu dříve lyžovat, než chodit. Lidé tu lyžování prostě milují. Den strávený na sjezdovce je pro ně relaxací, adrenalinovým zážitkem a především zábavou, na kterou čekají celý rok. Díky výkonnému zasněžovacímu systému a nasazení zasněžovačů je u nás lyžařská sezóna jedna z nejdelších v celé republice. Jako jedni z mála se můžeme pyšnit velmi zajímavou a dlouhou 40letou historií. A jak to všechno začalo? Možná trochu nečekaně v nedalekém Šumperku, konkrétně na střední škole.