Program akcí na březen 2017

Pestrý program akcí na březen najdete zde

Slovenský víkend na Kulaťáku

Přátelé Kunčic a Kulaťáku, tentokrát vás zveme 18. - 19. 2.  na Kulaťák na Slovenský víkend s Elánem. Podávat se bude Tatratee, Borovička, Žinčica, Kapustnica a speciality ze salaše Ružomberok - gazdovská slanina, spišská klobása a další.........V neděli pokračujem, zásoby doplněny.

Tyrolský víkend na Kulaťáku

Přátelé Kunčic a Kulaťáku, tentokrát vás zveme na Kulaťák na TYROLSKÝ VÍKEND. Alpskou atmosféru můžete nasát při konzumaci kotlíkové Gulaschsuppe , Hirsche, Radler, Zirben, Failing, Pretzel und mehr....

SNOW TOUR Kunčice 2017

Nedělě 29. 1. 2017. Tesování lyží Fischer, helmy a brýle Smith, kamery Lamax Xio, soutěže a mnohem více.

Italský víkend na Kulaťáku

Zdravíme přátele Kunčic a Kulaťáku !
Zveme Vás všechny na italský víkend 21. - 22. 1. 2017.
Připravili jsme pro Vás speciality jako Bombardino, Calimero, Aperol spritz, Mandarinka punch, Prosecco a další...
Těší se na Vás obsluha kulatého baru ... ;-)
Ps. Ve víkendové nabídce nebude samozřejmě chybět ani "Veselá " meruňka ;-)

Víkendová testovačka, 4. - 5. 2. 2017

Přijďte si zdarma vyzkoušet špičkové české lyže.

Akustický koncert Kartáče Boba Kartáče

Kapelu Kartáče Boba Kartáče založili v roce 1997 Bob Kartáč a Budy Sam jako universitni projekt s jediným cilem.
B.K. hrál později v kapelách WTF? a Chad's Rad. B.S. je kytaristou v kapele Lucky Nero.
Kartáče Boba Kartáče odehrají akustický koncert napříč alternativní kytarovou scénou. S podporou přátel a dětského pěveckého sboru nelze vyloučit žádná hudebni překvapení. Zásadní otázkou zůstává, zda v atmosféře zasněžených hor pod dohledem medvedů dojde i na španělské punkové rytmy Bratří Nedvědů.

Kunčická paráda

Nedělní ráno v Kunčicích, vše v provozu, moře sněhu, paráááda!!!!

VOLNÁ MÍSTA - Lyžařský a snowboardový instruktor

Pojďte s námi strávit zimu v krásném prostředí Jeseníků v pohodové partě stejně nadšených lidí. Sháníme instruktory převážně lyžování, ale i snowboardingu. Preferujeme instruktory na celou zimu nebo alespoň delší časový úsek, nicméně je možné se domluvit na individuálních možnostech. Ubytování kousek od sjezdovky zdarma včetně wi-fi. Možnost stravování.

Možnost doškolení a absolvování instruktorského kurzu za velmi výhodných a dotovaných podmínek před Vánocemi nebo v lednu. Více info mailem nebo telefonicky.

Požadujeme:

Spolehlivost, kladný vztah k dětem, kreativitu při výuce a touhu učit se novým věcem, samostatnost při výuce, schopnost nadchnout okolí

Nabízíme:

Hodinovou mzdu 150 - 200 Kč, skvělou partu instruktorů, velkou pracovní vytíženost, volbu pracovních dní dle Vašich možností a touhy, skipas, absolvování instruktorského kurzu lyžování za zvýhodněných podmínek, ubytování kousek od areálu, stravování, wellness

 

více informací:

Michal Hojgr, tel. 777 719 900, skikuncice@seznam.cz

Zázemí pro karavany

Pro zimní sezonu jsme u Vleku Hájovna nainstalovali přípojky elektrické energie pro karavanisty. Sociální zázemí včetně sprch je k dispozici v Centru služeb jen pár kroků od míst vyhrazených pro karavany.

KUNČICKÉ RADOVÁNÍ 2017

Vážení přátelé, kamarádi a milovníci Kunčic...

V sobotu 5.8.2017 Vás zveme na 2.ročník kunčického radování. Připravili jsme pro Vás a vaše ratolesti den plný her a zábavy, dobrého jídla, pití a večer tance s hudbou. Máš - li čas a chuť přijeď se za námi podívat.

Program:
                   -sjezdy na koloběžkách z Paprsku                                          nebo Kladského sedla  
                   - volejbal pro všechny

                   -závod v lukostřelbě
                   -soutěže pro děti
                   -večerní táborák

Kdy a kde: 10.00 hospoda u Rumařů.

Nocleh: hledej na www.skikuncice.cz nebo vlastní stan sebou

Srdečně zvou Ski Kunčice

20 nových koloběžek

V pondělí do Kunčic dorazilo 20 zbrusu nových koloběžek Kostka-kolobka. Co s nimi u nás můžete zažít se dozvíte na http://skikuncice.cz/kolobezky. Stejně tak nezapomeňte, že v Kunčicích máte k dispozici půjčovnu horských kol.http://skikuncice.cz/cyklovylety

Karneval na lyžích, aneb biatlon v Kunčicích

Oblečte masky, vezměte děti a prijeďte se pobavit. V sobotu 19. 3. 2016 se v Kunčicích uskuteční tradiční Karneval na lyžích. Po loňském úspěchu bude karneval opět pojat jako biatlonový závod. Pro děti v maskách bude na okruhu připravena závodní trať, střelba na terč a další soutěže o spoustu výher. Dospěláci si mohou také zablbnout, nebo si pošmakovat na grilovaném selátku. Pro masky celodenní jízdenky za cenu tříhodinovky.

Děti a jejich první lyžování. Jak začít?

Vyjet s dětmi na lyže nemusí být horor. Naopak, můžete si příjemně užít společně strávený čas. První a poměrně složitou otázkou je, od jakého věku by se děti měly učit lyžovat. Důležitější než věk dítěte je však jeho schopnost držet balanc. A není nic lepšího než to vyzkoušet – nechte dítě sklouznout na ledě a uvidíte sami. Dobrým vodítkem může být také to, jak ovládá jízdu na kole.

Poradíme vám, jak vybrat nové lyže

Staňte se krotitelem sjezdovky! Toho ale dosáhnete pouze v perfektním lyžařském kompletu, který všude sedí tak, jak má a díky tomu ho dovedete dokonale ovládat. Připravili jsme pro vás jednoduchý návod na výběr lyží. Pokud si ale nebudete jistí, vždy je lepší obrátit se na odborníka. Přece jenom investice do lyží není zrovna malá. Přijeďte do skiareálu Kunčice, kde vám rádi pomůžeme lyže vybrat. Buď si je můžete půjčit, nebo rovnou zakoupit.

Příprava na lyžařskou sezónu. Na co byste neměli zapomenout?

Vrcholky hor se už pomalu schovávají pod sněhovou peřinu a vy s nadšením čekáte, až budete moct poprvé v této sezóně vyrazit na sjezdovku nebo vyběhnout na upravenou stopu. Když ale po několika měsících vyndáte lyže, na které se doposud jen prášilo, čeká vás nemilé překvapení. Hrany jsou zbroušené, vázání neplní funkci tak, jak by mělo, skluznice je zašedlá. Takové lyže vám požitek z jízdy určitě nepřinesou. Naopak se s nimi jen natrápíte.