Upravit stránku

Během dne stráveného na svahu budete potřebovat nabrat síly a dostatečně se osvěžit. Využijte některé z našich gastro zařízení, které máte ve skiareálu Kunčice přímo u sjezdovky!

Hospoda u Rumařů

Hospoda u Rumařů nabízím k sezení 100 míst a slunečnou terasu. Najdete ji přímo u nástupní stanice lanové dráhy. Na jídelním lístku má tato oblíbená hospoda výběr polévek, hotových jídel, minutek i specialit z klasické udírny jako klobásky, žebra, bůček, kýtu a podobně. Samozřejmostí jsou laskominy pro děti jako párek v rohlíku, hranolky, hamburger, langoše, kukuřici a další dobroty. Samozřejmostí je výběr teplých i chlazených alko i nealko nápojů. Jednou za čas si můžete na terase pochutnat i na grilovaném selátku.

Občerstvení u vleku Hájovna

Občerstvení na Hájovně je provozováno formou bufetu, ovšem i zde dostanete polévku, pizzu, párek v rohlíku, klobásky, hranolky, bramboráčky, laskominy pro děti a teplé i studené nápoje. Vychutnat si je můžete v teple centra služeb, kde je k dispozici 50 míst k sezení a sociální zařízení, nebo na slunečné terase se závětřím a výhledem na dětské hřiště a dětský vlek.

Skibar Kulaťák

Znavení lyžaři, kteří nesjedou naši sjezdovku na jeden zátah jistě ocení panoramatický Skibar Kulaťák nacházející se už 100 metrů pod výstupní stanicí lanovky, nabízející teplé i studené, alko i nealko nápoje, lehkou svačinku a za příznivého počasí neopakovatelné výhledy na okolní panoramata našich krásných hor.

Otevírací doba

  • Hospoda U Rumařů – otevřeno denně od 9:00 do rána
  • Centrum služeb Hájovna - otevřeno denně od 8:30 do 16:00
  • Skibar Kulaťák – otevřeno denně (dle počasí) od 9:00 do 16:00

Vyhřívané převlékárny a toalety u nástupních stanic lanovky a vleků

Lyžárna a vyhřívaná šatna jsou v našem skiareálu opravdu praktické. V teple se zde převlečete a do uzamykatelné skříňky si uložíte cennosti. Můžete se zde také ohřát u topení. Dobře fungující zázemí doplňují i vyhřívané a udržované toalety s teplou vodou. Jsou přístupné u dolní stanice lanovkyTriangl a vleku Hájovn a dojedete k nim i na lyžích, protože nemusíte nikam do schodů.